बतास’को होटल’मा मन्त्रि आलेको छड्के ! , बा’घको मुख’मा हात हाले कसै लाई छोड्दिन (भिडिओ हेर्नुस्)

  • 31
    Shares

काठमाडौं,। संस्कृति पर्य,टन तथा नाग,रिक उड्डयन मन्त्री प्रेम आले’ले बतास समूह’ले सन्चालन गर्दै आए’को धर्म शाला हेरेर आफू ‘सक्ड’ भए’को बताए’का छन् ।

धर्म शाला आज बिहान निरी’क्षण गर्दै उनले धर्म’शाला सेभेन स्टार हो’टल जस्तो भए’को बताए । उनले यस बारे छान’बिन समिति’ले भोलि प्रति’वेदन बुझाउने र त्यस पछि आवश्यक निर्णय लिइने मन्त्री आले’ले बताए ।

उन’ले भने, छान’बिन प्रतिवेदन आइसके पछि दूध को दूध पानी को पानी हुन्छ ।

यस्तै यो पनि ,। बाजुरा का ९ बर्षिय सुप्रीम मल्ल ठकुरी गायन रिया’लिटी शो ‘द भ्वाइस किड्स नेपाल’ को उत्कृष्ट १६ मा प्रवेश गरेका छन्। बाजुरा जिल्लाको हिमाली गाउँ पालिका मा जन्मिए का मल्ल ‘द भ्वाइस किड्स नेपाल

’ मा दम’दार प्रस्तुति दिदै आएका छन्। शुक्र’बार राजु लामा को टिम बाट उत्कृष्ट १६ मा प्रवेश गरेका छन्। दर्शक को भोट का आधार मा उत्कृष्ट १६ मा छ्नोट भए का हुन्।द भ्वाइस किड्स नेपाल को ब्लाइन्ड अडिसन मा नदेखिन्या घाउ बोल को गित गाएर चारै वटा कोच को मन जिते सङ्गै टिम राजु लाई रोजे का थिए।

उनले भिडियो अभिनय देखि लाइभ दोहरी हुँदै चर्चित रियालि टी शो ‘द भ्वाइस किड्स नेपाल’ मा अदभूत-प्रतिभा देखाए का छन्। उनी अग्रज कलाकार का गित लाई सहजै गाउन सक्ने क्षम ता रहेको छ। उनको प्रति भाले निकै चर्चा पाएको छ।

‘द भ्वाइस किड्स’ को निर्णायक मा गायक राजु लामा, प्रमोद खरेल, प्रविशा अधिकारी र मिलन नेवार रहेका छन्। ‘द भ्वाइस किड्स नेपाल’ हिमालय टेलिभिजन मा सातामा शुक्र’वार र शनि वार ८ बजे प्रसा’रण हुने गर्छ।

भने द भ्वाइस अफ नेपाल’ को युट्युब च्या,,न’ल बाट पनि प्रसारण हुने गर्द छ। धनगढि को नवजि वन स्कुल बाट अक्षरा म्भ गरेका मल्ल कक्षा एल केजी देखि कक्षा १ सम्म नेपालगन्ज को ड्रीमल्या ण्ड स्कुलमा पढे का थिए।

हाल कक्षा ४ मा काठमाडौं मा अध्ययनरत छन्। त्यस्तै गरेर सुप्रिम मल्ल ले गायका लाइभ दोहोरी समेत निकै’नै चर्चा’मा आउने गरे’का हुन्छन। उनले लोक दोहोरी अन्तर्गत’को लाइभ दोहोरी मा समेत धेरै को मन जित्दै-आउदा पनि उनले पछिल्लो

समय धेरैको मन’मा बस्दै आय’को देख्न सकि।न्छ।पछिल्लो समय टिका सानु को युट्युब च्यानल बाट आय को लाइभ दोहो री समत नेपालि युट्युब को ट्रेण्डिङ्ग मा केहि दिन’सम्म बस्दै आयको थियो भने अहिले यो समाचार तयार गर्दा सम्म पनि २ नम्बरमै रहदै आय को छ।

नेपालि गित संगीत मा पछिल्लो समय धेरै बाल कलाकार’को आगमन भयसंगै सुप्रिम’ले पनि धेरैको मन जितेर-आउदा उनि संगै उन को परीवार र आफन्त हरुमा समेत निकैनै खुसी छाउदै आय को देख्न सकिन्छ।

सुप्रिम र टि’का सानुले गय’को दोहोरी “रुदै-रुदै तिम्रो सहर” भाकामा प्रदेशी आमा र छोरा’को कथा-बस्तुमा गायका थिय। जस लाई अहिले सम्म लाखौँ दर्शक हरुले माया गरी सकेका छन् भने पछिल्लो समय बाल-गायक सुप्रिम र टिका सानु को चर्चा-अनि परि चर्चा हरु धेरैनै देख्न सकिन्छ।

 

 

 

प्राइम टाइम टेलि’भिजन बाट आउने टिका कार्य’क्रम संगीत माला अन्तर्गत लाइभ दोहोरी टिका सानु को युट्युब बाट समेत धेरैनै आय का तपाइँ हामि देख्दै आय का छौं भने बिगत लामो समय देखी नै टिका सानुले गाय का लाइभ

दोहोरी लाई समेत धेरैले मन पराउदै आयको समेत तपाइँ हामि देख्दै आयका छौं। प्राय जसो उनको युट्युबमा अप लोड भयका धेरै जसो दोहोरी पटक-पटक नेपालि युट्युब’को ट्रेण्डिङ्ग मा आउने गरेको समेत तपाइँ हामि देख्दै आय’का छौं।

अहिले अहिले आय’को सुप्रिम र टिकाको दोहोरी’ले यति धेरै सफ’लता पाउदा धेरै लाइभ दोहो’री मन पराउने कलाकार संगै सुभ-चिन्तक हरु समेत निकै खुसी दे’खिन्छन।

तेस्तै गरेर दोहोरी दोहोरी च्याम्पियन बाट सबैको मन जित्दै-आयकि अस्मिता डल्ला कोटि र सुप्रि म मल्लले गायका छन्। अस्मिता डल्ला कोटि समेत नेपालि अर्को दोहोरी रियालिटी सो दोहोरी च्याम्पियन संगै धेरैको मन-मनमा बस्न सफल गायि’का हुन्।

उनको प्राय जसो धेरै दोहोरी लाई दर्शकहरुले माया गरेको देख्न सकिन्छ भने अहिले सुप्रिम मल्ल संग गयको दोहोरी लाइ समेत पछिल्लो समय दर्शक हरु ले अतिनै माया गर्दै आय का छन्।

मान्सिङ्ग खड्का को युट्युब बाट सार्बजनिक भयको लाइभ दोहोरी “तिमि मलाइ प्रलयनै मन पर्ने” भाकामा गायका छन्। उक्त दोहोरी बाट धेरै दर्शक हरुले मनोरं’जन लिदै अहिले सम्म झन्डै १० लाख को हारा हारीमा हेरीय को छ।

दोहोरी को बिषय बस्तुमा अस्मिता डल्ल कोटिले सुप्रिमको दाइ लाई मन पराय को र सुप्रिम मल्ल अलि ढिला जन्मिय को हुदा आफै ले बिहे गर्न नसक्ने खाल का भाव हरु उक्त दोहोरी मा प्रस्तुत गरीय को देख्न सकिन्छ।

उक्त दोहोरी संगै धेरैले धेरै किसीम का प्रतिक्रिया हरु दिदै आयका छन् भने सुप्रिम मल्ल को दोहो री संगै अन्य विधा का गित हरु प्रति धेरै दर्शक हरु उनि संग नजिक हुने गर्दा उनको चर्चा हरु बजार मा पछिल्लो समय बजार’मा निकैनै देख्न सकि न्छ।

अस्मिता डल्ल कोटि र सुप्रिम मल्ल ले गयको उक्त दोहोरी का टुक्का हरु समेत पछिल्लो समय टिक टहरुमा समेत भा,इरलनै हुदै आय का छन्। जसका सब्दहरु लाइ धेरै दर्शक हरु ले अति नै मन पराए को का,रण काटेरै टिक ट,कमा अप लो,,ड गरेको बुझ्न सक्छौं। भिडियो हेर्नुहोस –

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: