मोडेल & होनहार businessmen अहिले भिकारी एक बच्चा बोकेर भिक माग्दैछिन काठमाडौ को रोड रोड मा कसरी भिकारी बन्न पुगिन पुरा पढ्नुहोस ..

  • 16
    Shares

पिन्सा राई मोडेल & होनहार businessmen अहिले भिकारी एक बच्चा बोकेर भिक माग्दैछिन काठमाडौ को रोड रोड मा कसरी भिकरी भन्न पुगिन पूरा पड्नुहोस ..

 

पिन्सा राइले 2071 साल देखि business गर्न थालेकी हुन business अगाडि बडाउदै 2072 साल देखि business सङ्सङै modeling क्षेत्रमा लागेथिन 2073 साल मा miss make-up पनि बनेकी थिन एस्तै एस्तै धेरै beauty pagent मा भाग लिदै आएकी पिन्सा एक team बनाएर 2075 सालमा आफैले mr & miss purb title को गरेको beauty pagent organize गरेकी थिन पिन्साले business सङ्सङै motivation Acting beauty parlour एस्तै थुप्रै कुरा हरुको training दिदै थुप्रै music video गरेकी छिन अहिले पछिल्लो समय मा उनी कथा कबिता short movie full movie story script थोप्रै कुरा हरु लेख्दै एउटा (काया ) शिर्षक को सेरियल बडो मेहेनत को साथ आफै लेखेर आफै direction गर्दै आफै अभिनय समेत गरेकी छिन अहिले को यो भिक मागेको तस्बिर उन्को काया सिरियल को हो यो सिरियल मा मुख्री भुमिका पिन्सा देखिन्छिन यो सिरियल उन्को आफ्नो नाम गरेको pinsa Rai youtube channel मा छ हेर्न नबिर्सिनुहोला ।

 

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: