अल्लु अर्जुनले ट्वीटरमा रजनीकान्तलाई समेत

  • 33
    Shares

साउथ फिल्म इन्डस्ट्रीका सुपरस्टार अल्लु अर्जुनले फिल्म ‘पुष्पा’ समाहित गरेर आफ्नो करियरमा फड्को मारेका छन् । अल्लु अर्जुन यो फिल्मका कारण भारतका चर्चित स्टार बनेका छन् । यो फिल्मको कारण पनि अभिनेताको फ्यान फलोइङ बढेको छ । अल्लु अर्जुनको ट्विटरमा फलोअर्सको संख्या ६५ लाख पुगेको छ । फलोअर्सको यो संख्यालाई हेर्दा अल्लु अर्जुनले साउथ सुपरस्टार थलाइवी रजनीकान्तलाई पछि पारेका छन् ।

 

अल्लु अर्जुनका ट्विटरमा ६५ लाख फलोअर्स छन् । थलाइवी रजनीकान्तलाई ट्विटरमा ६।१ मिलियन प्रयोगकर्ताले फलो गरेका छन् । र सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा के हो भने अल्लु अर्जुन ट्विटरमा कसैलाई फलो गर्दैनन्, न त परिवार, न स्टार न कुनै नेता। यदि तपाईंले तिनीहरूको निम्न संख्याहरू हेर्नुभयो भने, यो शुन्य हो। जबकि उनलाई पछ्याउनेहरूमा अमिताभ बच्चन, रकुल प्रीत सिंह, रश्मिका मन्डन्ना र सामन्था प्रभु जस्ता ठूला स्टारहरू समावेश छन्।

 

अल्लु अर्जुन ट्विटरमा धेरै सक्रिय छैनन्, उनले आफ्नो अन्तिम पोस्ट द्दढ जनवरीमा गरेका थिए। कुनै चलचित्रको प्रमोशन वा कसैलाई जन्मदिनको शुभकामना दिनु पर्दा मात्रै उनी ट्विटरमा सक्रिय रहन्छन् । अहिले उनी आफ्नो फिल्म ‘पुष्पा’का कारण चर्चामा छन् । ‘पुष्पा’ले हिन्दी बक्स अफिसमा सय करोड कमाएको छ भने साउथमा पनि फिल्मले उत्कृष्ट व्यापार गरेको छ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: