चर्चित कमेडियन कपिल शर्मा लाई भएको थियो डिप्रेशन

  • 2
    Shares

बलिउड उद्योगका उत्कृष्ट अभिनेता तथा कमेडियन कपिल शर्मा आफ्ना शोका कारण प्रायः चर्चामा रहन्छन् कपिल शर्माको शो , कमेडी नाइट्स विथ कपिल पहिले प्रसारण भएको थियो। जसलाई फ्यानहरुले निकै रुचाएका छन् । तर केही कारणले उनले शो बन्द गर्नुपरेको थियो । त्यसपछि कपिल शर्मा डिप्रेशनको शिकार भए । जुन कुरा उनले आफ्नो नयाँ शोमा खुलासा गरेका हुन् ।

 

उनले अनौठो काम गर्ने तरिका बताए । चर्चित कमेडियन कपिल शर्मा फेरि नयाँ शो लिएर जनताको बीचमा छन्। कपिल शर्माको यो शोको नाम आईएम नट डन एट हो । यस शोमा कपिल शर्माले आफ्नो जीवनका ती कुराहरू बताउनेछन्, जसका बारेमा उनका फ्यानहरूलाई थाहा छैन । कपिल शर्माको यो शो 28 जनवरी 2022 बाट प्रसारण सुरु भएको छ। यस शोमा कपिलले आफू पनि डिप्रेसनमा गएको खुलासा गरेका छन् ।

 

जसका कारण उनले अनौठो व्यवहार गर्न थाले ।आफ्नो शोको सुरुमै उनले आफ्नो पहिलो शो ‘कमेडी नाइट्स विथ कपिल’ बन्द हुँदा आफू डिप्रेसनबाट पीडित भएको बताए । उनले आफू हरेक रात रक्सी पिउने र नेटफ्लिक्स शो नार्कोस हेर्ने गरेको बताए । राती उनको कुकुर पनि उनीसँगै बस्थ्यो । कार्यक्रम हेरेपछि निद्रा लाग्ने र बिहान उठेर सुरुदेखि नै सोही कार्यक्रम हेर्ने गरेको उनले बताए । कपिलले आफू यति धेरै रक्सीले मातेको कारण केही सम्झन नसक्ने भएकाले यस्तो गरेको बताए ।

 

त्यही भएर उनीहरुले यस्तो गर्नुपरेको हो ।अभिनेताले भने कि उनको कुकुर जन्जीर उसलाई यस्तो गरेको देखेर धेरै भ्रमित हुन्थ्यो। यसपछि कपिलले आफू डिप्रेसनमा रहेको थाहा नभएको बताए । उनी डिप्रेसनमा बसेको खबर पत्रिकाबाट थाहा भएको थियो । त्यसपछि उनले यो कुरा आफ्ना साथीहरुलाई सुनाए । त्यसपछि उनका साथीहरूले भने, ‘त्यस्तो केही छैन, मदिरा मात्र पिउनुपर्छ । कपिलका साथीहरुले रक्सी पिएपछि सबै ठिक हुने विश्वास गरेका थिए । तर कपिलले उनको कुरा सुनेनन् र राम्रो डाक्टरबाट उपचार गराए र आज उनी सबैको अगाडि छन् ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: