साउन ३१ गते महिनाको अन्तिम दिन, कस्तो रहला दिन, हेर्नुहोस् राशिफल !

  • 1K
    Shares

मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ (Aries) : –आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । जीवन कष्टदायी हुन सक्छ। बुवाको सहयोग मिल्नेछ । व्यापार बढ्नेछ । मन अशान्त रहनेछ। धन सम्बन्धि समस्याले सताउन सक्छ । परिवारमा सुख शान्ति छाउनेछ। सन्तानको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ। कार्यस्थलमा बाधा अड्चन आउन सक्छ। कुनै पनि सम्पत्तिमा लगानी गर्न सक्नुहुन्छ। लाभको अवसर मिल्नेछ ।

मिथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह (Gemini) : –

 

 

 

व्यापार बढ्नेछ। विदेश यात्राको सम्भावना छ । यात्रा लाभदायक हुनेछ। परिवारका ठूला व्यक्तिबाट धन प्राप्ति हुनसक्छ । मनमा सकारात्मकताको प्रभाव रहनेछ। आत्मविश्वास बढ्नेछ। पारिवारिक जीवन कष्टकर हुनेछ। परिवारको स्थितिमा सुधार आउनेछ। नोकरीमा अधिकारीहरूसँग वैचारिक मतभेद हुन सक्छ। खर्च बढी हुनेछ । शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्ने सम्भावना छ ।

वृष राशि – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो (Taurus) : –

 

 

 

मन अशान्त रहनेछ। पारिवारिक जिम्मेवारी बढ्न सक्छ। व्यापार बढ्नेछ। काम बढी हुनेछ । धन लाभ बढ्नेछ। सन्तानको सुख मिल्नेछ। खर्च बढ्नेछ। सन्तानबाट शुभ समाचार पाउन सकिनेछ । आशा र निराशाको मिश्रित अनुभूति हुनेछ। क्षणभरमा क्रोधको मूड आउन सक्छ। स्वभावमा रिस उठ्न सक्छ । दाजुभाइसँग वैचारिक मतभेद हुन सक्छ। स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: