मुख्यमन्त्री शेरधन राईविरुद्ध आइतबार अविश्वासको प्रस्ताव पेश ।

  • 75
    Shares

गत पुष 5 गते प्रधानमन्त्री ओलीले प्रतिनिधिसभा विघटन गरे लगत्तै बिभाजन भएर ओलि पक्ष र दाहाल र माधव कुमार नेपाल पक्ष दुई नेकपा बन्न पुगेको छ । भने दाहाल प्रचण्ड र माधव कुमार नेपाल आधिकारिक नेकपा आफु हरुको रहेको दावि गर्दै आइरहेको छ भने ओलिले आफ्नो रहेको दावि गर्दै निर्वाचन आयोग पुगे तर निर्वाचन आयोगले दुवै पक्षको हस्ताक्षर चाहिने भन्दै रोकेको छ भने दुबै पक्षले आ आफ्नो क्षेत्रमा पक्कड जमाऊन प्रदेश भ
मुख्यमन्त्री फेरबदल गरिरहेका छन ।

नेकपाको विभाजनपछि देशभर विश्वास र अविश्वासको खेल बढ्दो छ । संघीय संसद विघटनको असर प्रदेशसभासम्म पुगिसकेको छ । केन्द्रको बाँछिटाले प्रदेशलाई पनि छुदा कतै प्रदेश प्रमुख हटाउने त कतै मुख्यमन्त्रीविरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव ल्याउने खेल सुरु भइसकेको छ । प्रदेश एकमा धेरै अगाडिदेखि सुरु भएको अविश्वासको प्रस्तावको खेल थप चर्किएको छ ।
मुख्यमन्त्री शेरधन राईविरुद्ध आइतबार अविश्वासको प्रस्ताव टेबुल भएपछि यो खेलको अन्त्य कुनरुपमा हुने हो त्यस्ले धेरैको ध्यान खिचेको छ । केही दिन अघि प्रदेश सभा भंग हुने चेतावनी समेत दिएर विपक्षीलाई तर्साउने अभियान छेडेका मुख्यमन्त्री राई अहिले वास्तवमा काँग्रेसको साथको प्रतीक्षामा छन् । काँग्रेस आफै मौकाको ताकमा रहेको अवस्था शेरधनले सहयोगी पाउन मुश्किल हुने अवस्था बढ्दो छ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: