२०७७ फागुन १७ गते सोमवारको राशिफल हेर्नुहोस् पुरा आज।

  • 1.1K
    Shares

­

२०७७ फागुन १७ सोमबारको राशिफल हेर्नुहोस् पुरा ।

मेष दैनिक राशिफल
आज, तपाईको घरमा अचानक पाहुना आउन सक्छ, तर तपाईले तिनीहरुलाई हार्दिक स्वागत गर्नुहुन्छ र परिवारका सबै सदस्यहरु आतिथ्यमा व्यस्त हुनेछन्। साना बच्चाहरू रमाईलो गरिरहेछन्। आजको यात्राबाट तपाईले लाभ उठाउनुहुनेछ। आज उच्च अधिकारीसँग बहसको सम्भावना छ, तर तपाईंले यसलाई बेवास्ता गर्नुपर्दछ, अन्यथा तपाईंले घाटा उठाउनु पर्ने हुन्छ। विद्यार्थीहरूले परीक्षामा सफलताका लागि कडा परिश्रम गर्नुपर्नेछ। आज जीवनसाथीबाट अलि जोगिन सक्छ।

वृष दैनिक राशिफल
आज तपाई निश्चित रूपले आफ्नो जीवनसाथीसँग रमाइलो र पार्टीमा केहि समय खर्च गर्नुहुन्छ। व्यापारमा तपाईले होशियार हुनुपर्दछ, त्यस बेला मात्र तपाईले फाइदा देख्नुहुनेछ। भौतिक खुशीको साधन बढ्नेछ र तपाईंले यसको शुभ परिणामहरू प्राप्त गर्नुहुनेछ। तपाईका शब्दहरु दृढतापूर्वक मानिसहरुसामु राख्न सक्नुहुन्छ। आज तपाईंको परिवारमा पारिवारिक सम्पत्तीको बारेमा विवाद हुन सक्छ, तर त्यसमा तपाईंले आफ्नो बोली नियन्त्रण गर्नुपर्नेछ। बुबाको सल्लाहले साँझमा विवाद सुल्झाउनेछ। विद्यार्थीहरूको केहि नयाँ गर्न चाहना जागृत हुनेछ।
मिथुन दैनिक राशिफल
जो व्यापार गर्छन्, तब तिनीहरूको दिन नयाँ योजनाहरू बनाउनमा खर्च हुनेछ। तपाईंको debtsण तल आउन सक्छ र तपाईं आज बाल पक्षबाट पूर्ण समर्थन प्राप्त गर्नुहुनेछ। आज तपाईको विपरीत लि sex्गको साथीसँग कटुता हुन सक्छ, त्यसैले सावधान हुनुहोस्। विद्यार्थीहरूले नयाँ विधा सिक्ने अवसरहरू प्राप्त गर्नेछन्, तर आज तपाईंले व्यर्थ खर्चबाट बच्नुपर्दछ, जो मानिसहरू रोजगारीको खोजीमा छन्। तिनीहरूले आज शुभ समाचार प्राप्त गर्नेछन्। आज जो कोहीले जीवनसाथीको लागि उपहार किन्न सक्छन्।
कर्कट दैनिक राशिफल
आज, तपाईंले आफ्नो समय साँझदेखि रातको लागि आध्यात्मिक कामहरूमा खर्च गर्नुहुनेछ, जसको लागि केही पैसा खर्च पनि हुनेछ, तर तपाईंको दिमागले आनन्द प्राप्त गर्नेछ, जसले तपाईंको आदर बढाउँदछ। तपाइँका सबै कार्यहरू प्रमाणित हुनेछन्। जो तपाईले लामो समयको लागि सोच्दै हुनुहुन्छ आज पूरा हुनेछ। आज तपाईको शारीरिक खुशी र समृद्धि बढ्नेछ। तपाईंको आमा बुबा धन्यको हुनेछ। आज तपाईं आफ्ना भाइबहिनीहरूलाई कुनै सल्लाह दिन सक्नुहुन्छ, जुन उनीहरूको लागि उपयोगी छ। प्रेम जीवनमा तीव्र हुन्छ।

सिंह दैनिक राशिफल
आज तपाईको समय बेलुका देखि दिउँसोसम्म कुनै पनि राजनीतिक समारोहमा व्यतीत हुनेछ, जसले तपाईको दिमागलाई शान्त बनाउँदछ। वातावरण पनि तपाईको लागि अनुकूल मैदानमा हुनेछ। विपक्षीहरूको विजय हुनेछ। बुद्धिमत्ता र बुद्धिको साथ लिइएका निर्णयहरू तपाईंको लागि लाभदायक साबित हुनेछन्। आर्थिक स्थिति बलियो हुनेछ, जसले भाग्यको तारा उज्यालो पार्नेछ। यदि तपाईं रोजगार परिवर्तन गर्ने सोच्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईं त्यसो गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईंको बुबाको स्वास्थ्यमा आज केही गिरावट आउन सक्छ। विद्यार्थीहरूले आफ्ना शिक्षकहरूको आशिष् प्राप्त गर्दछन्।

कन्या दैनिक राशिफल
तपाईंको विगतका केही समस्याहरू आज अन्त्य हुनेछ। वैमनस्यताको साथ तपाईंको विवाद पनि अन्त्य हुनेछ, जसले तपाईंलाई खुशी पार्दछ। एक मांगलिक घटना तपाइँको परिवार मा आयोजित किया जा सकता है। तपाईंको खर्च कम भएको रूपमा तपाईंको अर्थव्यवस्था सुधार हुनेछ। एक राम्रो सवारीको खुशी आज तपाईलाई पनि देखिन्छ। परिवारमा कुनै चीजले गर्दा आज घृणा बढ्न सक्छ। तपाईका सबै काम सकिसकेपछि तपाईका आफन्तहरूले तपाईलाई ईर्ष्या गर्न सक्छन्, तर चिन्ता नलिनुहोस् किनकि ती तपाईलाई बिगार्न सक्षम हुने छैनन्। जीवनसाथी सल्लाह आफ्नो पारिवारिक व्यवसाय अगाडि ले हुनेछ।

तुला दैनिक राशिफल
आज रोजगारदाताको अधिकारमा बृद्धि हुनेछ। तपाईंबाट शुभ समाचार पाउँदा आफन्तहरूको प्रशंसा छ। व्यवसाय गर्ने व्यक्तिको लागि, यो आज पैसाको वर्षा जस्तो हुनेछ। यसले तपाईंको सम्पत्ति बढाउनेछ र तपाईंको आर्थिक स्थिति सुदृढ पार्नेछ। तपाईं आफ्नो परिवारका सदस्यहरूसँग कुनै पनि मांगलिक समारोहमा जान सक्नुहुन्छ। विद्यार्थीहरूले अब उनीहरूको परीक्षा तयारीको लागि तयारी गर्नै पर्छ। यदि गरेको छैन भने, घाटा खर्च हुन सक्छ।

वृश्चिक दैनिक राशिफल
आजको दिन तपाईंको लागि राम्रो दिन हुनेछ। आज तपाई कसैलाई भेट्न सक्नुहुन्छ जसको बारेमा तपाई लामो समय सोचिरहनु भएको थियो, तर भेट्न सक्दैन। आज, तपाईं नजिक वा टाढा यात्रा गर्ने सम्भावना हुनेछ, जसले परिवारका सदस्यहरूलाई खुशी दिनेछ। तपाईं खाना खान को लागी सबै भन्दा राम्रो प्रकारको पाउनुहुनेछ, तर तपाईं आफ्नो खाना नियन्त्रण छ। यदि गरेको छैन भने, तपाईंलाई पेट समस्या हुन सक्छ। बच्चाहरूको भविष्य जुन तपाईंलाई आज केहि चिन्ताहरू हुन सक्छ।

धनु दैनिक राशिफल
आज, नयाँ योजनाहरू तपाईंको व्यवसायमा फस्लिनेछन्, जसले तपाईंलाई भविष्यमा ठूलो फाइदा दिनेछ, जसले तपाईंको भविष्यका चिन्ताहरूलाई कम गर्नेछ। आज तपाईले आफ्ना दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरूको खुशी र समर्थन पाउँदै हुनुहुन्छ, जसको कारण तपाईको दिमागमा खुशीको अनुभूति हुन्छ। तपाईको आत्मविश्वास सातौं चोटीमा हुनेछ। तपाईं परिवारका सदस्यहरूसँग विशेष छलफलमा साँझदेखि रातसम्म समय बिताउनुहुनेछ। आज तपाईंको आध्यात्मिक र ज्ञानलाई धेरै हदसम्म प्राप्त गर्नको लागि खर्च गरिनेछ, र तपाईंको उपासनामा तपाईंको रुचि बढ्दो देख्न सकिन्छ।

मकर दैनिक राशिफल
आज तपाईंले आफ्नो पैसा लेनदेनमा सावधान हुनुपर्दछ किनकि भाग्यले तपाईंलाई कुनै पनि सहयोग गर्दैन। यस अवस्थामा तपाईले कसैलाई विश्वास गर्नु पर्दैन। यो तपाइँको शक्ति वृद्धि हुनेछ, दुश्मनहरु को नष्ट गर्नेछ। मानसिक चिन्ताले तपाईंलाई पिरोल्न सक्छ र केहि कारणले गर्दा तपाई बिरामी पनि हुन सक्नुहुन्छ। मौसमले तपाईको स्वास्थ्यलाई पनि नोक्सान पुर्‍याउन सक्छ, त्यसैले तपाईको ख्याल राख्नुहोस्। विद्यार्थीको कडा मेहनत रंग ल्याउँछ जो परीक्षा मा राम्रो परिणाम को लागी नेतृत्व गर्नेछ। जीवन साथीले पारिवारिक व्यवसायमा पूर्ण सहयोग प्राप्त गर्दछ।

कुंभ दैनिक राशिफल
आज तपाईंको कानुनी कामका लागि उपयोगी दिन हुनेछ, ती कार्यहरू जुन समस्यामा थिए, आज पूर्ण हुनेछ। व्यापारको क्षेत्रमा आज तपाईले आफ्नो कुरा अरूलाई राख्नु हुनेछ र मानिसहरूले तपाईको कुरा सुन्नेछन् जसले तपाईको इज्जत र सम्मान बढाउनेछ र दुश्मनलाई लाजमर्दो पार्नेछ। तपाईले कुनै पनि धार्मिक समारोहमा जाने अवसर पनि पाउन सक्नुहुन्छ। तपाई जोडीलाई कहिँ घुमाउन पनि लिन सक्नुहुन्छ।

मीन दैनिक राशिफल
धार्मिक कार्यहरूमा अत्यधिक चासो देखा पर्नेछ। तपाईं आफ्नो परिवारमा कुनै पनि पूजा गर्न सक्नुहुन्छ, जुन परिवारका ठूला सदस्यहरूलाई व्यस्त बनाउँदछ। आजको दिन तपाईंको लागि राम्रो दिन हुनेछ। विद्यार्थीहरूले गुरुहरूको सेवा प्राप्त गरेर गोप्य ज्ञान प्राप्त गर्नेछन्, तर आज तपाईंको स्वास्थ्यमा केही गिरावट आउन सक्छ, त्यसैले तपाईं स्वास्थ्य सचेत हुनुपर्छ। आज तपाईले कहीँ बाट पैसा राख्नु हुन्छ। तपाइँ बच्चाहरूबाट एक सफल समाचार प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ, जसको कारणले तपाईले सन्तुष्टि महसुस गर्नुहुनेछ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: