बि.स.२०७७ साल फाल्गुन २४ गते सोमबार आजको राशिफल हेर्नुहोस् पुरा ।।

  • 4.1K
    Shares

आज श्री शाके १९४२ बि.स.२०७७ साल फाल्गुन २४ गते सोमबार इश्वी सन २०२१ मार्च ८ तारीख फाल्गुन कृष्णपक्ष दशमी तिथी पूर्वाषाढा नक्षत्र ब्यतीपात योग वणिज करण चन्द्रमा धनु राशिमा आनन्दादि योगमा उत्पात योग प्रमादीनाम संवत्सर सुर्य उत्तरायण शिशिर ऋतु नारी दिवस

 

मेष राशि : नयाँ मित्रहरु सगँ को भेटघाट तथा सामान्य यात्रामा खर्च हुनसक्ने सम्भाबना रहेको छ । परिवारको कुरा नसुन्दा कार्यको क्षेत्रमा अपजस खेप्नु पर्नेछ । अचल सम्पतीमा ह्रास आउनाले कामको क्षेत्रमा समान्य ढिलाई रहन सक्छ । आफन्तहरुको साथ छुट्नाले सामान्य चिन्ता सहनु पर्ला ।

 

बृष राशि : आम्दानि मध्यम रहने छ भने बोलिको कारण साधारण दुर्घटनाको सम्भाबना रहेको छ । तपाइको नजिकको ब्यक्तिहरुको साथ छुट्नाले सहकार्यमा झन्झट ब्यर्होनु पर्नेछ । समय उचित नभएकाले कुनै पनि निर्णय हतारमा नगरैकै बेश हुनेछ । परिवारमा मनमुटाब रहन सक्ला । मालसामान हराउन सक्ने भएकाले सावधान अपनाउनु होला ।

 

मिथुन राशि : जिबन साथीको सहयोगले गरिएको ब्यापार ब्यवसायमा मनग्य लाभ मिल्नेछ । बोलिको कारणले मानसम्मान साथै मान्यजन को साथ पाईनेछ । आफन्तको सहयोगले गरीएका कार्यहरु सजिलै पुर्ण हुनेछन । कार्य सम्पादनका क्षेत्रमा सावधानि साथै गोप्यता अपनाउनु पर्ने देखिन्छ ।

 

कर्कट राशि : शुभ चिन्तकको बृद्वि हुनाले मनमा उत्साह बढ्नेछ । परोपकारको क्षेत्रमा समय र धन खर्चनु पर्ने समय रहेको छ । अरुप्रती गरिएका विस्वासमा घात हुने सम्भावना रहेको छ भने सन्चित रकम खर्चको योग रहेको छ । समय उचित नभएकाले नयाँ कामको थालनि नगरेकै बेश होला ।

 

सिंह राशि : बौधिक ब्यक्तित्व सगँको सामिप्यता आगामी दिनलाई मार्गदर्शन बन्नेछ । आफु भन्दा सानाको सहयोगमा गरिएको कार्यहरु सफल रहनेछन । मातृ पक्षको स्वास्थमा देखापरेको असरले सामान्य समस्या पैदा गर्न सक्नेछ । गरिरहेको काममा त्यती मन नलाग्नाने सामान्य अप्जस आईपर्ने छ । ब्यापार ब्यबसायमा राम्रो समय रहेको छ ।

 

कन्या राशि : सुरुमा सामान्य कठिनाई भए पनि मनग्य आम्दानीका स्रोतहरु फेला पर्नाले मन उत्साहित रहनेछ । पारीवारिक झमेलामा पर्नाले दिन निरासा पुर्ण रहला । कार्य क्षेत्रमा लगाईको श्रमको उचित मुल्यांकन हुनेछ । आफन्तहरुसङ्गको सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

 

तुला राशि : अल्छी पनाले गर्दा कार्यमा ब्यबधान आउला । तपाइका शत्रु सबल रहनाले तपाईलाई आफ्नु कमजोरीको महसुस हुनेछ । मनोरञ्जन पुर्ण यात्राको योग रहेको छ । हतासमा लिएको निर्णयले समस्या निम्त्याउन सक्छ । पारीवारिक सम्बन्धमा सुधार आउनेछ ।

 

बृश्चिक राशि : स्वास्थमा समान्य सनस्या आउनाले कार्यमा ढिलाई उत्पन्न गराउनेछ भने सन्तान सम्बन्धी समस्याले पनि सताउला । अरुको कुरामालाग्नाले तपाईलाई समान्य झन्झट वा अपजस दिलाउन सक्नेछ । मनोबिलासिताका सामान खरीद योग रहेको छ । बैबाहिक सम्बन्धमा सामान्य मनमुटाब रहला ।

 

धनु राशि : जिबन साथीको सहयोगका कारणले ब्यापार ब्यवसायमा सुधार आउनेछ । जिद्दिपन तथा अरुले भनेको कुरा नमानाले सामान्य दुर्घटना निम्त्याउला । समय अलि खराब भएका कारण सबारी साधनको प्रयोगमा ध्यान दिनु होला । सहि निर्णय हुन नसक्दा परिबारीक कलहको सामाना गनुपर्नेछ ।

 

मकर राशि : तपाइको मनको नजिकको ब्यक्ति सगँको बियोगले मन निरुत्साहित रहला । तपाइकोदिन अलि नराम्रो भएजाले अन्य ब्यक्तिको बिश्वास गर्ने बानिमा सुधार ल्याउनु पर्नेछ । तपाइको आफ्नै लापरबाहले धनमालमा सामान्य क्षति हुने सम्भाबना रहेको छ । मान्यजनको साथ सहयोग बाट बिग्रन लागेको काम बन्नेछ ।

मनोबिलासिताका सामान खरीद योग रहेको छ ।

 

कुम्भ राशि : आम्दानी बृद्विका लागी ठूला ब्यक्तित्वहरुको मार्गदर्शन अबलंबन गर्नु लाभदाइक रहला । मित्र जनको सहयोग बाट मन प्रशन्न रहने छ भने बोलिको कारण साथि भाई टाढिन सक्छन । आय आम्दानिका क्षेत्रमा जुट्ने समय रहेकोछ ।

 

मिन राशि : स्वास्थ सम्बन्धी सामान्य समस्याले मनमा तनाब उत्पन्न गराउन सक्ला । परीस्थीति सगँ जुध्ने क्षमतामा बृद्धि हुनाले कार्य सफल रहनेछ । परिवारको सहयोगले बौधिक तथा आर्थीक बिकासको बाटो फेला पर्ने छ । मेहेनत को रामा्रे फल प्राप्त हु्नेछ । ब्यापार ब्यबसायमा रामा्रे समय रहेको छ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: