प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली झन् शक्तिशाली बनेर निस्किए भने प्रचण्ड पत्तासाफ भए।

  • 693
    Shares

गत पुष 5 गते प्रतिनिधिसभा विघटन गरे लगत्तै माधवकुमार नेपाल समूह बिभाजन भएर प्रचण्ड पक्ष लागेको थिए अदालतले नेकपा खारेज गरिदिएपछि पुन ओलिकै नेकपा एमालेभित्रै आए लगत्तै पहिलेकै एमाले ब्युतिएको छ र अझै शक्तिशाली पार्टिको रुपमा खडा भएको छ भने प्रचण्ड अध्यक्ष भएको माओवादी केन्द्र भने झन कमजोर भएको छ बादल टोपबहादुर रायमाझि मणि थापा लगायत दर्जनौ माओवादी नेता नेकपा एमाले प्रवेश गरे लगत्तै झनै कमजोर भएको छ ।।

 

केपी शर्मा ओलीका ठाउँमा अरू कोही थियो भने सम्भवत: निकै पहिल्यै प्रधानमन्त्री विशेषण गुमाइसकेको हुन्थ्यो। आफ्नै दलका नेताहरूको घेराबन्दी र सरकारविरुद्ध असहयोगसँग उनी डटेर लडे। र, ढले–ढले–ढले लाग्दालाग्दै पछिल्लो समय झन् शक्तिशाली बनेर उभिएका छन्।

 

त्यो शक्ति राजनीतिक कौशलले मात्र आर्जेको होइन, सरकारको नेतृत्व गर्दा उनले केही ऐतिहासिक उपलब्धिसमेत हासिल गरेका छन्। त्यसले ओलीको राजनीतिक कदसमेत बढाएको छ। यो खबर आजको अन्पूर्ण पोस्ट दैनिकमा छापिएको छ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: