म मंगल ग्रह देखि आएको हु भनेर विश्व चकित पार्ने यि युवक को हुन हेर्नुहोस् यथार्थ ।

  • 203
    Shares

२० वर्षको एक युवकले भने – ‘म मंगलवारबाट आएको हुँ’, तब यी गहिरा रहस्यहरू खोजि कार्य भईरहेको छ ।।
एक समय यात्रीको अनौठो समाचार पछि, अब २० वर्षको युवक संसारको अगाडि आएको छ। यसले उसको शब्दले सारा संसारलाई हल्लायो, ​​तर वैज्ञानिक पनि उसको कुरा सुनेर छक्क पर्यो। उनी भन्छन कि आखिर, २० वर्षको केटोलाई यति गहिरो रहस्य कहाँबाट थाहा भयो? अहिले यो केटा सम्पूर्ण विश्वका लागि एक आश्चर्य भएको छ।
ऊनि युवा रुसमा छन्, उनको नाम बोरिस्का किप्रियानोविच रहेको छ । उनले यो दाबी गर्छन कि आफु पहिले मंगलवारमा बस्थे र उनलाई थाहा छ कि इजिप्टमा बनेको गिजाको स्फिंक्सले यो खुल्ने बित्तिकै विश्वलाई बदल्नेछ। वैज्ञानिकहरूले यो कुरालाई गम्भीरताका साथ लिएका छन्।
यसको साथ, बोरिस्काले अन्तरिक्षको ग्रहहरूको बारेमा यथार्थ जानकारी दियो जसले वैज्ञानिकहरूलाई पनि चकित पारे। द सनबाट प्राप्त रिपोर्टका अनुसार बोरिस्काले दावी गरे कि उनले स्कूलमा छँदा इजिप्टियन पिरामिडहरूसँग जडान रहेको छ र भविष्यमा उनिहरू प्रकट हुनेछन्।
कसरी स्फिंक्स खुल्नेछ बताउनु होस् भन्दा ऊनले भने,
“मलाई इजिप्टको पिरामिडहरू बीच विशाल स्फिंक्स खोल्ने रहस्य पनि थाहा छ,” बोरिस्काले भने। यो उसको कान पछाडि कतै अवस्थित छ र जब उहाँ खोल्नुहुन्छ विश्व पूर्ण रूपले परिवर्तन हुनेछ।
मानिस मार्समा बस्छन्
बोरिस्काले यो पनि दाबी गरे कि मानिसहरू मंगलमा बस्छन्। उनले भने, यस ग्रहका मानिस करिब ६ feet फिट अग्लो छन् र तिनीहरू भूमि मुनि बस्छन्। तिनीहरू कार्बन डाइअक्साइडसँग बस्दछन्, तिनीहरू कहिल्यै मर्दैनन् किनकि उनीहरू 35 years बर्ष उमेर पछि रोकिन्छन्। यो घटना र उनको यै दाबीपछि विश्वकै बैज्ञानिकहरु चकित बनेका छन र यसको खोज अनुसन्धान गरिरहेका छन।।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: