धुर्मुस-सुन्तलीकी प्यारी छोरी सुबिहानीको जन्मदिन । यसै अवसरमा धुर्मुस-सुन्तली यस्तो लेख्छन्।, हेर्नुहोस् :

  • 712
    Shares

काठमाडौं- आज चैत १ गते, धुर्मुस-सुन्तलीकी प्यारी छोरी सुबिहानीको जन्मदिन परेको छ। यसै अवसरमा धुर्मुस-सुन्तली यस्तो लेख्छन्।, हेर्नुहोस् :

 

हाम्री घरकी लक्ष्मी हाम्री छाेरी शुभिहानी कट्टेलकाे जन्मदिन अाज! छाेरीलाई हजुरहरुकाे अाशिर्वाद र माया मिलाेस ताकी हाम्री छाेरी सधै ज्ञानी, स्वस्थ ,सुखि अनि खुशी रहुन । 🙏 happy birthday 🎂xori love u so much 🥰❤️

 

तिमी साच्चिकै लक्ष्मी हौं छोरी ! तिमिलाई समय दिन नपाउदा जति हामीलाई पछुतो छ । त्यो भन्दा बढी तिमी ज्ञानि , बुझकी र असल छौँ हाम्रो लागि सबैभन्दा खुशी त्यहीँ नै हो । तिमी हाम्रो जिवनमा खुशी मात्र नभएर प्रेम , सद्भाव र मायाको खानी भएर आएकी छौँ । कठिन परिस्थितिमा पनि तिमिलाई हेरेर , सम्झेर हामी आत्मबल बढाउने गर्दछौं । त्यसैले हाम्रो लागि तिमी सबथोक हौ छोरी । जन्मदिनको धेरै धेरै सुभकामना छोरी तिमीलाई 🎉❤️🎉 # Happy birthday to you dear lovely xori subihaani 🎉❤️

 

त्यसैगरी कुमार कट्टेल लेख्छन्: जन्मदिनको धेरै धेरै शुभकामना छोरी सुबु ❤️

प्यारी छोरी सुबिहानीलाई हामी सबै नेपालीको तर्फबाट पनि जन्मदिनको लाखौँलाख शुभकामना र धेरै धेरै माया।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: