आज बि.स.२०७८ साल असार ९ गते बुधबार पाथिभरा माताको दर्शन गरी तपाईको भाग्य कस्तो छ हेर्नुहोस पुरा ।

  • 734
    Shares

आज बि.स.२०७८ साल असार ९ गते बुध’बार इश्वी सन २०२१ जुन २३ तारीख जेठ शुक्लपक्ष त्रयोदशी तिथी पश्चात चतुर्दशी तिथी अनुराधा नक्षत्र साध्य योग तैतिल करण चन्द्रमां वृश्चिक राशिमा आनन्दादि योगमा सौम्य योग राक्षसनाम संवत्स’र सुर्य उत्तरायणं ग्रीष्म ऋतु (ज्यो.प.सरोज घिमिरे)

 

मेष राशि (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ)

 

अरुको कुरामा बिशेष ध्यान नदिनु होला । मनमा कुबि’चारले बास गर्नाले भोलिको समयमा केहि झन्झज पर्न सक्छ । खर्चको योग रहेको हुनाले लगानिमा ध्यान दिनु होला । बौधिक ब्यत्तित्व सगँको भेटघाटमा समय ब्यतित रहने छ । खानपा’नका कारण स्वास्थमा सामान्य खराबि देखा पर्नेछ ।

 

बृष राशि (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो)

ब्यापार ब्यवसायको निम्ति राम्रो स’मय रहेको छ । निर्णय गर्ने क्षामतामा बृद्यि हुनेछ । मित्रजनह? बाट साथ सहयोग प्राप्त हुनाले मनमा प्रशन्नता छाउनेछ । सामान्य यात्रा रहन सक्छ । पारीवारिक मनोरञ्जनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । कार्य धैर्यता’का कारण पद प्रतिष्ठामा बृद्धिको योग रहेको छ ।

 

मीथुन राशि (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह)

अरुको छीटो बिश्वास गर्ने बानिको कारण तपाँईलाई सा’मान्य धोका हुन सक्छ । अ?को सहयोग निम्ति धेरै समय ब्यतित हुन सक्छ । कुरा काट्रने ब्यक्ति ह?को बृद्यि हुनेछ । शत्? सबल रहलान । स्वास्थ सम्बन्धि समस्या ले सताउला । नयाँ लगा’नि तथा साजेदारीकार्यका क्षेत्रमा भने उत्तम समय रहनेछ ।

 

कर्कट राशि (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो)

मनोरञ्जनको क्षेत्रमा धेरै समय ब्यतित हुन सक्छ । सा’मान्य आम्दानि हुनसक्ने सम्भाबना रहेको छ । मित्र जन को साथ सहयोग प्राप्त हुनेछ । नयाँ कार्यको थालनिले गर्दा मन प्रशन्न रहला ।मन प्रशन्न गराउने समाचार प्राप्त रहनेछन । अध्यन अध्या’पनका सन्दर्भमा खर्चिएको समय उत्तम रहनेछ ।

 

सिंह राशि (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे)

भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगले मन प्रशन्न रहला । पारी’वारिक साथ सहयोग बाट काममा बिशेष फाईदा हुनेछ । दाम्पत्य सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । श्रम परीश्रमको कदर नहुनाले मनमा सामान्य चिन्ता हुनेछ । सामान्य कार्य स’म्पादनमा अधिक परीश्रको सम्भाबना रहेको छ ।

 

कन्या राशि (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो)

खानपान मा बिशेष ध्यान दिनु पर्ने स’मय रहेको छ । कामको क्षेत्रमा भने साधारण झन्झट तथा अप्जस सहनु पर्ला । दाजु भाई बिचको साथ सहयोग प्राप्त हुनेछ । आय आम्दानि मा बृद्यिहुने योग रहेको छ । सामान्य यात्रा पस्चात मान सम्मान’को प्राप्ती हुन सक्नेछ ।

 

तुला राशि (र, रि, ?, रे, रो, ता, ति, तु, ते)

मान प्रतिष्ठामा बृद्यि हुने योग रहेको छ । कुल’कुटुम्ब ह?को साथ सहयोग राम्रो प्राप्त हुनेछ । खानपानमा बिशेष ?चि रहने छ । मधुर बाणीका कारण बिग्रन लागेको काम बन्ने योग रहेको छ । नयाँ लगानिका क्षेत्रमा भने समय मध्यम रह’नेछ । अध्यन अध्यापनमा समय मध्यम रहनेछ ।

 

बृश्चिक राशि (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु)

मान्यजनको भेटघाट बाट मन प्रशन्न रह’ला । मित्रजन तथा दाजु भाई बिचको सम्बन्धमा सुधार रहने छ । सामान्य यात्राको सम्भाबना रहन सक्छ । कार्य क्षेत्रमा सामान्य झन्झट ब्यहोनु पर्ला । आँट र शाहासको बृद्यि हुनेछ । ब्यापार ब्यव’साय मा भने सामान्य ढिलाईको सम्भाबना रहेको छ ।

 

धनु राशि (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे)

बिश्वासिलो ब्यक्ति बाट धोकाहुनाले गरिरहेको का’ममा बिशेष झमेला पर्न सक्छ । कुराकाट्ने ब्यँितह? को कारण सामान्य चिन्ता बढ्न सक्छ । दाम्पति बिच सामान्य कलह रहने सम्भाबना रहन सक्छ । आय आर्जनका लागी भने सम’य उत्तम रहेको छ । साझेदारी कार्यको क्षेत्रमा अघि नबढेको नै राम्रो हुनेछ ।

 

मकर राशि (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि)

मित्रजनह? बाट साथ सहयोग प्राप्त हुने’छ । नयाँ कार्यको थालनिले गर्दा मन प्रशन्न रहला । यात्रा फाईदा मुलक हुनसक्ने सम्भाबना रहेको छ । सामान्य स्वास्थ सम्बन्धि समस्या ले सताउन सक्छ । गैर ब्यक्तिको पुर्ण बिस्वास नर्गनु रा’म्रो हुनेछ । कुराकाट्ने ब्यतिह?बाट बच्नु पर्ने छ ।

 

कुम्भ राशि (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द)

कार्यसम्पादनमा झन्झट हुनाले मनमा खि’न्नता बोध हुनेछ । परीबारका कोहि सदस्य ह?को स्वास्थ क्षेत्रमा झमेला पर्न सक्छ । बौधिक बिकास तथा विद्या प्राप्ति योग रहेको । कार्यक्षेत्रको लगन सिलतामा बृद्धि हुनाले मान सम्मा’नको योग रहेको छ । समय मध्यम रहनेछ ।।

 

 

मिन राशि (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि)

मनोरञ्जनको निम्ति धेरै समय ब्यतित हुन स’क्छ । श्रम परीश्रमको राम्रो कदर हुने समय रहेको छ । सबारी साधन को प्रयोगमा ध्यान दिनु होला सामान्य झन्झट रहन सक्छ । शुभचिन्तकह?को साथ प्राप्त हुनाले कार्य सहज बन्नेछ । सामान्य कार्य सम्पा’दनमा अधिक परीश्र गर्नु पर्ने सम्भाबना रहेको छ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: