सात दिन भि’त्र सोचेको काम पुग्नेछ! बाग्लुङ कालिका को द:र्शन गर्दा फल प्रा:प्ति हुन्छ ॐ लेखी सेयर गरौ

  • 1.6K
    Shares

सात दिनभित्रमा तपाइले सोचेको काम बन्नेछ बिल्कुलै बेवास्ता नगर्नुहोला, ॐ लेखि सेयर गरौं!!!ॐ मात्र उच्चारण गर्नु भयो भने पुरा ब्रमाण्ड्को देबि देबताको शक्ति हुन्छ। त्यसैले देखेको 30 सेकेण्ड भित्रमा शेयर गर्नुहोस ।७ दिन भित्रमा तपाइले नसोचेको काम बन्नेछ बिल्कुलै बेवस्ता नगर्नुहोला

 

यो पनि पढ्नुहोस् काठमाडौं सावित्रा सुवेदीको नाम थाहा नपाउने अहिले महिला अधिकारका पक्षमा बोल्नेहरुले नसुनेको नाम पक्कै होइन । उनले गरेका कतिपय कृयाकलाप विवादित पनि बन्ने गरेका छन् । केही समय अघि उनले काठमाडौको माइतीघर मण्डलामा पेटिकोट मात्र लगाएर गरेको आन्दोलन****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

 

यो पनि -मोरङमा भएको दुखद घटनाको रहस्य प्रहरीले पत्ता लागेको थियो । झण्डै डेढ महिना अघि भएको एक घटनाको जरोसम्म पुग्न प्रहरी सफल भएको हो । मकैबारीमा शव फेला परेको घटना अहिलेसम्म रहस्यमय मानिदै आएको थियो । तर प्रहरीका अनुसार प्रेममा परेकी सरितालाई उनकै प्रेमीका रुपमा देखिएका सुफल हस्दाले यो सन्सारबाट बिदा गरिदिएको खुलेको हो ।

 

मोरङको कानेपोखरी गाउँपालिकास्थित होक्लाबारीकी ३० वर्षीया सरिता सोरेनको शव वैशाख १९ गते प्रहरीले रतुवामाई नगरपालिका–६ को मकैबारीमा फेला पारेको थियो । वैशाख १७ गते घरबाट विवाहमा सहभागी हुने भन्दै घरबाट निस्किएकी सरिताको दुई दिनपछि वैशाख १९ गते मकैबारीमा त्यस्तो अवस्थामा शव फेला परेको थियो।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: