१५ महिना पछि दुइतिहाइ बहुमत ल्याईनेछ पुर्व पश्चिम रेल कुदाईनेछ :केपि शर्मा ओली

  • 7.8K
    Shares

नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले १५ महिना पछि ठुलो पार्टि भएर फेरि सरकारमा जान्छ र पुर्व पश्चिम रेल पानिजहाज चलाउने दाबि गरेका छन ह

उनले भने, ‘भुलचुकले कपाल फुल्यो त्यो बेग्लै कुरा हो तर, म आफूलाई युवा नै ठान्दछु । तपाईहरु युवा संघबाट युथ फोर्समा प्रवेश गर्दै हुनुहुन्छ । तपाईले देशका लागि काम गर्ने अठोट राख्नुभएको छ । अब तपाईले झूठ कुरा बोल्नुपर्दैन, साँचो कुरा ढाकछोप गर्नुपर्दैन । ’

 

 

 

एमालेप्रति जनताको अथाह विश्वास रहेको पनि उनले कार्यक्रममा सुनाएका छन् । उनका अनुसार एमाले सरकारमा रहनुमा अर्थ राख्दैन ।

 

 

 

‘एमाले सरकारमा हुनु र नहुनुमा फरक देशलाई पर्छ । विकासमा पर्छ, राष्ट्रियतामा पर्छ तर, जनताको एमालेप्रतिको विश्वासमा फरक पार्दैन । आफ्ना देशभक्ती नीति र अडानका कारण । आज हजारौँ साथीहरु युवा संघ (नेकपा एमाले) मा प्रवेश गर्नुभएको छ,’ उनले भने ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: