आफ्नै काकिसंग यौन सम्पर्क राखेको भिडियो बन्यो भाईरल हेर्नुहोस् ।

  • 20
    Shares

सुन्दरबजार नगरपालिका–४ चारघरे दुराडाँडाका ३५ वर्षीया धनमाया भुजेलको ह’ ‘त्या आ’रोपमा दुई युवालाई प्रहरीले प’क्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले आज बेँसीशहरमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै युवतीको ज्या’न लिएको आ’रोपमा दुई युवालाई सार्वजनिक गरेको हो ।

 

सोही नगरपालिका वडा नं ३ स्वाराका २० वर्षीय सागर भुजेल र १९ वर्षीय विकास भुजेलले ती युवतीको ज्या’न लिएको भन्दै प्रहरीले प’क्राउ गरी सार्वजनिक गरेको हो । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायब उपरीक्षक गङ्गाबहादुर थापाका अनुसार सागरलाई पोखराबाट र विकासलाई आफ्नै घरमा रहेको अवस्थामा प’क्राउ गरिएको छ ।

 

सागरको नाताले काकी पर्ने धनमायासँग केही महिनादेखि अ‘नैति’क स’म्बन्ध रहँदै आएको र गाउँका बासिन्दाले धनमाया ग’र्भवती रहेको हल्ला गरेपछि उक्त घ’टना लुकाउन तथा आफैँले व्यहोर्नुपर्छ भन्ने ठानेर ज्या’न लिएको अनुसन्धानबाट खुलेको उहाँको भनाइ छ ।

 

सागरले उक्त घ’टना लुकाउनका लागि साथी विकाससँग सबै कुरा सल्लाह गरेको र गत मङ्सिर ३० गते बेलुका सागरको घरमा दुवै जनासँगै सुतेर बिहान साढे ५:०० बजे गएर युवती रहेको कोठामै ज्या’न लिएको खुलेको प्रहरीले जनाएको छ ।

 

दुवै युवालाई आज नै जिल्ला अदालत लगेर १५ दिनको म्याद थप गरिएको र कर्तव्य ज्यान मु’द्दासम्बन्धी क’सुरमा थप अनुसन्धान गर्ने प्रहरी नायब उपरीक्षक थापाले बताउनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, “मृ’तक युवतीको बिहीबार जिल्ला अस्पतालमा पो’ष्टमार्टम गरिएको र रि’पोर्ट आइनसकेकाले ग’र्भवती भए नभएको खुली सकेको छैन, युवतीका श्रीमान् धुव्र भुजेलले आज नै कि’टानी जाहेरी दिनुभएको छ ।”

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: