पाथिभरा माताले सबैको मनोकामना पुरा गरुन, मंसिर ८ गते बुधबार, आज तपाईको भाग्य कस्तो छ हेर्नुहोस राशिफल

  • 593
    Shares

ज श्री शाके १९४३ बि.स.२०७८ साल मं सिर ८ गते बुधबार इ”श्वी सन २०२१ नोभे”म्वर २४ तारीख मार्ग”शी र्ष कृष्णपक्ष “पञ्चमी तिथी पुनर्वशु न”क्षत्र शु”क्ल योग कौलव क”रण “चन्द्रमा मिथुन राशिमा प”श्चात क”र्कट राशिमा आ,,नन्दादि योगमा गद योग राक्षसनाम संवत्सर सुर्य दक्षिणाय हेमन्त ऋतु (ज्यो.प.सरोज घिमिरे)

 

मेष राशि (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) भौतिक “श्रोत साधनको प्रयोगमा समय ब्यतित रहने योग रहेको छ । मान्यज नको स्वास्थमा सा मान्य तनाव उत्पन्न” हुन स”क्नेछ । गरी”र हेको कार्यका श्रेत्रमा सामान्य ढिलाईको सम्भावना रहेकोछ । सवारी साधनको प्र”योगमा साब”धा नी अपनाउनु पर्नेछ । जि वन साथीको सह”यो गमा ज”टि ल” कार्य स”म्पादीत रहनेछन ।

 

बृष राशि (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) आय आर्जन का नि”म्ती अधिक श्र”म तथा या त्रा गर्नु पर्ने समय र”हे कोछ । मित्रजन तथा दाजु भाई बिचको सम्बन्धमा सामा न्य ति”क्तता उत्प न्न हुन सक्नेछ । “मान्यजन हरुको साथ स”हयो ग मनग्य “प्राप्तहुनेछ । मान प्र”तिष्ठामा सामा न्य आचँ” आउन सक्ने सम्भा”बना रहेकोछ । यात्रा का क्र”म मा सामान्य त,,नाब उत्पन्न हुन स”क्नेछ ।

 

मिथुन राशि (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) भोजभते र तथा स”भासम्मेलन जन्य का”र्यमा स ह”भागीता जनाउ ने अ”वसर प्राप्त हुनेछ । रच ना त्म”क का”र्यमा स” मय “ब्य तित रहनाले मन “प्रश न्न रहनेछ । बा”णीमा अ”स्थी रता छाउनाले नजि कका आफन्त”जनहरु स”गँको स”म्ब” न्ध मा तनाब उत्प”न्न हुन स”क्नेछ । स्वास्थमा- सा मान्य समस्या उत्पन्न हुन सक्ने स”म्भाब”ना रहे को छ ।

 

कर्कट राशि (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) मनोबिलासिता का सा”धनको प्रयोगले समय ब्यतित रहनेछ” । ब्यपार ब्य ”वसाय”का क्षे’त्रमा समय उत्तम रहेकोछ । स्वास्थ क्षेत्रमा सामान्य सु’धार रहने’छ । रो’ किएर रहेका कार्य” सम्पा- दि ’त हुनाले मन प्र”शन्न रहला । पारीवारिक सा थ सहयोगमा अधुराकार्यहरु सम्पादि”त रह नेछन । अध्यन अध्यापनमा समय मध्यम रह नेछ ।

 

सिंह राशि (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) का” र्य सम्पादन प्रति “अरुको दबावको म”ह सुस हुनाले दिन तना ब पू”र्ण ब्यतित रहला । प्र तिश्प”र्दिहरु सवल र”हनाले हर क”दममा सजग रहनु” होला । स्वा”स्थमा दे”खिएको स”म स्या,,,का का”रण सामान्य खर्चको योग रहेकोछ । परी” वार का सदस्य हरु बाट टाढा भएको महसुस रहनेछ । गैर ब्यत्तिहरुको बिश्वास मा नपर्नु होला ।

 

कन्या राशि (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) आय आ”र्जन का बि”भि”न्न “श्रोत सा”धनहरु फेला प”रेतापनि मानसिक चन्च” लताले का”र्य श्रेत्रमा ब्यवधान आई पर्नेछ । अध्य,,न “अध्या” नपनमा अ”धिक समय “ब्यतित गर्नु पर्ने छ । शु भ चि”न्तकहरुको बृ”द्यि हुनेछन । र”चना “त्म”क का”र्यका क्षे”त्रमा समय ब्यतित ग”र्दा उत्तम प्रति फल प्रा “प्त रहनेछ ।बोलिका का”रण आफन्त जनहरु “सगँ त”नाब उत्प”न्न हुनेछ ।

 

तुला राशि (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) स”भासम्मे”लन “जन्य कार्य”मा सहगायीता साथै सा”मान्य मान प्र”ति”ष्ठा प्रा”प्तीको योग रहेकोछ । का”र्यप्रतिको लगन सिलतामा “बृद्यि हुनेछ । मनोरञ्जनका निम्ती सा मान्य ख” र्चको स”म्भाब”ना “रहेकोछ । मानसिक “चन्चल”ता ले सताउ ने”छ । भौ”तिक श्रो”त साधनको प्रयो गमा समय ब्यतित रहला । नयाँ कार्य थाल नि मा सा”बधान अपनाउनु होला ।

।बृश्चिक राशि (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) यात्राका “क्र”ममा सामान्य ख”र्चको स”म्भाब”ना रहेकोछ । तपाइ को का”र्यसम्पादनको “श्रेय “गैर ब्यतित्वहरुले प्राप्त गर्ने छन । नजिकका “मित्र जनहरुसगँको स”म्बन्ध”मा सा” मान्य तिक्त ता उत्पन्न हुनेछ । भौ”तिक सा”धनको प्रयोग मा समय ब्य” तित रहनेछ । परिवारका स”दस्यहरु स”गँ को स”म्बन्धमा सा-मा न्य मन मुटाब उत्पन्न हुनेछ ।

 

धनु राशि (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) “स्वास्थ स”म्ब न्धी स”मस्या”का का”रण सा”मान् य त” नाब उत्प”न्न हुन सक्नेछ” । का”र्य क्षेत्रमा सा”मान्य झन्झट उत्पन्न हुन सक्नेछ । खानपा नका क्षेत्रमा बिशेष सजग रहनु होला । पुरानो लगानि उठाउन समयले साथ दि”ने छ । गैर ब्यक्तित्व”हरुका का”रण का”र्य क्षे”त्रमा सामा न्य दवावको सामना गर्नुपर्ने स”म्भाबना रहनेछ ।

 

मकर राशि (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) शारीरिक आ”लस्यताका कारण गरीरहेको कार्यमा सामान्य झन्झट उत्प ”न्न हुन सक्नेछ । दा”म्पत्य स”म्बन्धमा सा”मा न्य खराबी “उत्पन्न हुन सक्नेछ । मान प्र”तिष्ठा”मा सामा” न्य आचँ आ उन स”क्ने स”म्भाब”ना रहेकोछ । ब्या”पार ब्यवसाय”का क्षे”त्रमा म”नग्य “लाभ” प्राप्त रह नेछ । अध्यन अध्या”पन म”ध्यम रहनेछ ।

 

कुम्भ राशि (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) तपाईको द्वारा स;म्पादित का”र्यमा त्रुटि देखा उने हरुको बृ “द्यिहु नेछ । स्वा” स्थमा सा”मान्य” स”मस्या उत्प”न्न हुन सक्ने छ । अ”नाव श्य”क ख”र्चको स”म्भाब”ना र”हेकोछ । गैर ब्य”त्ति हरुको बिश्वासमा न”पर्नु”नै उ”त्तम रहनेछ । या”त्रा मा सा””मान्य झ”न्झ””ट आईपर्न स*क्नेछ । सामाजीक का”र्यका क्षेत्रमा जु”ट्ने बिशेष सम य रहेकोछ ।

 

मीन राशि (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) बौ”धिक ब्य”त्ति त्वह”रुको साथ स”हयोगमा दि”र्ध कालिन आ” म्दानिका श्रो”तहरु फेला प”र्नेछन । अध्य”न अध्या पनका “क्षे”त्रमा समय ब्यतित र”हनेछ । र”चनात्म”क तथा कला कौ शलका क्षे”त्रबाट सामा”न्य आ”म्दानि लिन स किने”छ । स्वा”स्थका नि”म्ती सा”मान्य ख”र्चको स”म्भाबना स”मे त र”हेकोछ । स्वास्थमा सा”मा न्य सु”धारको योग रहेकोछ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: