‘चितवनमा जनलहर उत्रनुमा ओलीको मात्र होइन, मेरो पनि योगदान छ’: दुर्गा प्रसाईं

  • 9
    Shares

काठमाडौं । नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशनले मेडिकल व्यवसायी दुर्गा प्रसाईं औँधी खुसी देखिएका छन् । माओवादी छाडेर एमालेमा आएसँगै भएको महाधिवेशनमा आफ्नो पकड कति रहेछ भन्ने उनले खुलासा गरेका छन् ।

महाधिवेशन स्थल चितवनमा रहेका उनले सञ्चारकर्मीसँगको कुराकानीमा एमालेमा आफ्नो पकड कति रहेछ भनेर भनेका छन् ।त्यसो त प्रसाईंले एमालेको महाधिवेशन उद्घाटन सत्रमा जनलहर आउनुमा अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको मात्र नभई आफ्नो पनि विशेष योगदान रहेको बताए ।

‘मैले एमाले प्रवेश गरेपछि ओलीको क्रेज झन् बढेको छ । हिजो देखिहाल्नुभो नि,’ उनले भने । पार्टी विभाजन नभएको भए यसको क्रेज अझैँ बढ्ने पनि उनले बताए ।शुक्रबार महाधिवेशन उद्घाटन समारोहमा एमालेले पाँच लाख मानिस उतारेको भनिएको छ ।

पाँच घण्टा ढिलो गरी एमालेको बन्द सत्र सुरू

चितवन, ११ मंसिर/नेकपा एमालेको १०औँ महाधिवेशनको बन्द सत्र सुरु भएको छ । चितवनको होटल सेभेन स्टरमा निर्धारित समायभन्दा पाँच घण्टा ढिलो गरी बन्द सत्र सुरु भएको हो ।बन्द सत्रको सञ्चालन महासचिव ईश्वर पोखरेलले गरेका छ ।

केन्द्रीय पदाधिकारी र सदस्यहरूमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयन गर्ने प्रयासका कारण बन्द सत्र लम्बिएको एमाले नेताहरूले बताएका छन् । बन्द सत्रलाई विदेशबाट बोलाइएका अथितिहरुले सम्बोधन गर्ने छन भने विभिन्न देशका नेताहरूबाट आएका शुभकामना शन्देस पढेर सुचाइने कार्यक्रम छ । बन्द सत्रलाई अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सम्बोधान गरेपछि बन्द सत्रको हल अध्यक्ष मण्डललाई हस्तान्तरण गरिने कार्यक्रम छ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: