चन्द्रागिरि हिल्सको दोस्रो चरणको IPO निस्कासन र पहिलो चरणको नतिजा कहिले ?

  • 6.9K
    Shares

चन्द्रगिरी हिल्सले पुस पहिलो साताभित्रै दोस्रो चरणमा सर्वसाधारणले भर्न मिल्ने गरि १५ लाख ४० हजार कित्ता आईपीओ निष्कासन गर्ने भनेपनी पुस १५ गतेसम्ममा पनि दास्रो चरणको आईपीओ निष्का सन हुन् सकेको छैन् । पहिलो चरणको आईपीआमा आवेदन दिने स्थानिय आयोजना प्रभा वित हुन वा हैनन् भेरिफिकेशनमा केहि समय लागेका कारण दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन ढिलाई भएको धितोपत्र निष्का शन तथा बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल क्यापिटलले जनाएको छ ।

पहिलो चरणको आईपीओ बाँडफाँड पश्चात सर्वसाधारको लागि दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन गर्ने क्यापिटलले जनाएको हो। क्यापिटलका अनुसार पहिलो चरणमा आयोजना प्रभावित स्थानिय बासिन्दाहरुको लागि गत मंसिर १७ गतेदेखि पुस १ गतेसम्म बिक्री गरेको साधारण सेयरको आज (पुस १५ गते) बुधबार बाँडफाँट हुनेछ । कम्पनीले प्रतिकित्ता १०० अंकित मूल्यको ३ लाख ६ हजार ८१९ कित्ता साधारण सेयर बाँडफाँट बुधबार गर्न लागेको हो। सो शेयर आज दिउँसो ३ बजे कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल आइएमई क्यापिटलको कार्यालय, नक्सालमा बाँडफाँटभएको छ ।

…………………………………………………………………………………………………………

चन्द्रगिरी हिल्सले पुस पहिलो साताभित्रै दोस्रो चरणमा सर्वसाधारणले भर्न मिल्ने गरि १५ लाख ४० हजार कित्ता आईपीओ निष्कासन गर्ने भनेपनी पुस १५ गतेसम्ममा पनि दास्रो चरणको आईपीओ निष्का सन हुन् सकेको छैन् । पहिलो चरणको आईपीआमा आवेदन दिने स्थानिय आयोजना प्रभा वित हुन वा हैनन् भेरिफिकेशनमा केहि समय लागेका कारण दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन ढिलाई भएको धितोपत्र निष्का शन तथा बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल क्यापिटलले जनाएको छ ।

पहिलो चरणको आईपीओ बाँडफाँड पश्चात सर्वसाधारको लागि दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन गर्ने क्यापिटलले जनाएको हो। क्यापिटलका अनुसार पहिलो चरणमा आयोजना प्रभावित स्थानिय बासिन्दाहरुको लागि गत मंसिर १७ गतेदेखि पुस १ गतेसम्म बिक्री गरेको साधारण सेयरको आज (पुस १५ गते) बुधबार बाँडफाँट हुनेछ । कम्पनीले प्रतिकित्ता १०० अंकित मूल्यको ३ लाख ६ हजार ८१९ कित्ता साधारण सेयर बाँडफाँट बुधबार गर्न लागेको हो। सो शेयर आज दिउँसो ३ बजे कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल आइएमई क्यापिटलको कार्यालय, नक्सालमा बाँडफाँटभएको छ ।

चन्द्रगिरी हिल्सले पुस पहिलो साताभित्रै दोस्रो चरणमा सर्वसाधारणले भर्न मिल्ने गरि १५ लाख ४० हजार कित्ता आईपीओ निष्कासन गर्ने भनेपनी पुस १५ गतेसम्ममा पनि दास्रो चरणको आईपीओ निष्का सन हुन् सकेको छैन् । पहिलो चरणको आईपीआमा आवेदन दिने स्थानिय आयोजना प्रभा वित हुन वा हैनन् भेरिफिकेशनमा केहि समय लागेका कारण दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन ढिलाई भएको धितोपत्र निष्का शन तथा बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल क्यापिटलले जनाएको छ ।

पहिलो चरणको आईपीओ बाँडफाँड पश्चात सर्वसाधारको लागि दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन गर्ने क्यापिटलले जनाएको हो। क्यापिटलका अनुसार पहिलो चरणमा आयोजना प्रभावित स्थानिय बासिन्दाहरुको लागि गत मंसिर १७ गतेदेखि पुस १ गतेसम्म बिक्री गरेको साधारण सेयरको आज (पुस १५ गते) बुधबार बाँडफाँट हुनेछ । कम्पनीले प्रतिकित्ता १०० अंकित मूल्यको ३ लाख ६ हजार ८१९ कित्ता साधारण सेयर बाँडफाँट बुधबार गर्न लागेको हो। सो शेयर आज दिउँसो ३ बजे कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल आइएमई क्यापिटलको कार्यालय, नक्सालमा बाँडफाँटभएको छ ।

चन्द्रगिरी हिल्सले पुस पहिलो साताभित्रै दोस्रो चरणमा सर्वसाधारणले भर्न मिल्ने गरि १५ लाख ४० हजार कित्ता आईपीओ निष्कासन गर्ने भनेपनी पुस १५ गतेसम्ममा पनि दास्रो चरणको आईपीओ निष्का सन हुन् सकेको छैन् । पहिलो चरणको आईपीआमा आवेदन दिने स्थानिय आयोजना प्रभा वित हुन वा हैनन् भेरिफिकेशनमा केहि समय लागेका कारण दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन ढिलाई भएको धितोपत्र निष्का शन तथा बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल क्यापिटलले जनाएको छ ।

पहिलो चरणको आईपीओ बाँडफाँड पश्चात सर्वसाधारको लागि दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन गर्ने क्यापिटलले जनाएको हो। क्यापिटलका अनुसार पहिलो चरणमा आयोजना प्रभावित स्थानिय बासिन्दाहरुको लागि गत मंसिर १७ गतेदेखि पुस १ गतेसम्म बिक्री गरेको साधारण सेयरको आज (पुस १५ गते) बुधबार बाँडफाँट हुनेछ । कम्पनीले प्रतिकित्ता १०० अंकित मूल्यको ३ लाख ६ हजार ८१९ कित्ता साधारण सेयर बाँडफाँट बुधबार गर्न लागेको हो। सो शेयर आज दिउँसो ३ बजे कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल आइएमई क्यापिटलको कार्यालय, नक्सालमा बाँडफाँटभएको छ ।

चन्द्रगिरी हिल्सले पुस पहिलो साताभित्रै दोस्रो चरणमा सर्वसाधारणले भर्न मिल्ने गरि १५ लाख ४० हजार कित्ता आईपीओ निष्कासन गर्ने भनेपनी पुस १५ गतेसम्ममा पनि दास्रो चरणको आईपीओ निष्का सन हुन् सकेको छैन् । पहिलो चरणको आईपीआमा आवेदन दिने स्थानिय आयोजना प्रभा वित हुन वा हैनन् भेरिफिकेशनमा केहि समय लागेका कारण दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन ढिलाई भएको धितोपत्र निष्का शन तथा बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल क्यापिटलले जनाएको छ ।

पहिलो चरणको आईपीओ बाँडफाँड पश्चात सर्वसाधारको लागि दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन गर्ने क्यापिटलले जनाएको हो। क्यापिटलका अनुसार पहिलो चरणमा आयोजना प्रभावित स्थानिय बासिन्दाहरुको लागि गत मंसिर १७ गतेदेखि पुस १ गतेसम्म बिक्री गरेको साधारण सेयरको आज (पुस १५ गते) बुधबार बाँडफाँट हुनेछ । कम्पनीले प्रतिकित्ता १०० अंकित मूल्यको ३ लाख ६ हजार ८१९ कित्ता साधारण सेयर बाँडफाँट बुधबार गर्न लागेको हो। सो शेयर आज दिउँसो ३ बजे कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल आइएमई क्यापिटलको कार्यालय, नक्सालमा बाँडफाँटभएको छ ।

चन्द्रगिरी हिल्सले पुस पहिलो साताभित्रै दोस्रो चरणमा सर्वसाधारणले भर्न मिल्ने गरि १५ लाख ४० हजार कित्ता आईपीओ निष्कासन गर्ने भनेपनी पुस १५ गतेसम्ममा पनि दास्रो चरणको आईपीओ निष्का सन हुन् सकेको छैन् । पहिलो चरणको आईपीआमा आवेदन दिने स्थानिय आयोजना प्रभा वित हुन वा हैनन् भेरिफिकेशनमा केहि समय लागेका कारण दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन ढिलाई भएको धितोपत्र निष्का शन तथा बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल क्यापिटलले जनाएको छ ।

पहिलो चरणको आईपीओ बाँडफाँड पश्चात सर्वसाधारको लागि दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन गर्ने क्यापिटलले जनाएको हो। क्यापिटलका अनुसार पहिलो चरणमा आयोजना प्रभावित स्थानिय बासिन्दाहरुको लागि गत मंसिर १७ गतेदेखि पुस १ गतेसम्म बिक्री गरेको साधारण सेयरको आज (पुस १५ गते) बुधबार बाँडफाँट हुनेछ । कम्पनीले प्रतिकित्ता १०० अंकित मूल्यको ३ लाख ६ हजार ८१९ कित्ता साधारण सेयर बाँडफाँट बुधबार गर्न लागेको हो। सो शेयर आज दिउँसो ३ बजे कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल आइएमई क्यापिटलको कार्यालय, नक्सालमा बाँडफाँटभएको छ ।

चन्द्रगिरी हिल्सले पुस पहिलो साताभित्रै दोस्रो चरणमा सर्वसाधारणले भर्न मिल्ने गरि १५ लाख ४० हजार कित्ता आईपीओ निष्कासन गर्ने भनेपनी पुस १५ गतेसम्ममा पनि दास्रो चरणको आईपीओ निष्का सन हुन् सकेको छैन् । पहिलो चरणको आईपीआमा आवेदन दिने स्थानिय आयोजना प्रभा वित हुन वा हैनन् भेरिफिकेशनमा केहि समय लागेका कारण दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन ढिलाई भएको धितोपत्र निष्का शन तथा बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल क्यापिटलले जनाएको छ ।

पहिलो चरणको आईपीओ बाँडफाँड पश्चात सर्वसाधारको लागि दोस्रो चरणको आईपीओ निष्कासन गर्ने क्यापिटलले जनाएको हो। क्यापिटलका अनुसार पहिलो चरणमा आयोजना प्रभावित स्थानिय बासिन्दाहरुको लागि गत मंसिर १७ गतेदेखि पुस १ गतेसम्म बिक्री गरेको साधारण सेयरको आज (पुस १५ गते) बुधबार बाँडफाँट हुनेछ । कम्पनीले प्रतिकित्ता १०० अंकित मूल्यको ३ लाख ६ हजार ८१९ कित्ता साधारण सेयर बाँडफाँट बुधबार गर्न लागेको हो। सो शेयर आज दिउँसो ३ बजे कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक ग्लोबल आइएमई क्यापिटलको कार्यालय, नक्सालमा बाँडफाँटभएको छ ।

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरु……

यो तस्वीर अबैध तरिकाले अमेरिका छिर्ने क्रममा निकारागुवाको जंगलमा बास बसेका नेपालीहरुको हो भनेर फेसबुकमा अपलोड भएको देखिएको छ। नेपालीहरु...

ॐ करोडौमा एक भगवानको अवतार , एउटा आँखा भएको बच्चा, फोटो छोइ सेयर गर्नुस् (हेर्नुस् भिडियो

रोचक र घो-चक कुराले मानिसहरुले मनोरञ्जनका साथ आनन्द पनि लिने गर्छन् । तर संसारमा यस्ता रोचक कुराहरु पनि छन् जस्लाई...

प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर मेयर शाहले गरे फोहोर व्यवस्थापनसम्बन्धी छलफल

काठमाडौँ — प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाहले फोहोर व्यवस्थापनको विषयलाई लिएर छलफल गरेका छन् । शीर्षक वा...

error: