झन्डै दुई लाख पर्ने एप्पल कम्पनीको फोन र करिव सात लाख पर्ने ब्रान्डेड बिदेशी रक्सि पिउदै ( प्रचण्ड)

  • 479
    Shares

कठमाडौं नेपाल

 

झन्डै ४२६ खर्ब जति सम्पत्ति भएको र GDP को आधारमा ९६ देश भन्दा धनी रहेको एप्पल कम्पनीको १ लाख ७५ हजार पर्ने फोन चलाउदै

 

प्रतिबोतल ८ लाख ५५ हजार ५ सय ५५ को बिदेसि रक्सि पिउने वित्तीय एकाधिकार पुँजीवादलाई बलियो बनाउने एक सर्बहारा नेता प्रचण्ड नै हुन हैनन् र ?

 

 

आफ्नो पार्टीको दस्तावेजमा कांग्रेस प्रमुख दुश्मन(शत्रु) लेखेर आंफैले प्रमुख दुश्मन भनेर भनेका पार्टी र नेतालाई प्रधानमंत्री बनाउने प्रचण्ड जस्तो दोगला चरित्रे नेताका पछाडी लाग्नु नेचुरल होईन… जंगली प्रवृत्ति हो

 

झन्डै ४२६ खर्ब जति सम्पत्ति भएको र GDP को आधारमा ९६ देश भन्दा धनी रहेको एप्पल कम्पनीको १ लाख ७५ हजार पर्ने फोन चलाउदै प्रतिबोतल ८ लाख ५५ हजार ५ सय ५५ को बिदेसि रक्सि पिउने वित्तीय एकाधिकार पुँजीवादलाई बलियो बनाउने एक सर्बहारा नेता प्रचण्ड नै हुन हैनन् र ?😎🙈😜😂🤔😁😁

आफ्नो पार्टीको दस्तावेजमा कांग्रेस प्रमुख दुश्मन(शत्रु) लेखेर आंफैले प्रमुख दुश्मन भनेर भनेका पार्टी र नेतालाई प्रधानमंत्री बनाउने प्रचण्ड जस्तो दोगला चरित्रे नेताका पछाडी लाग्नु नेचुरल होईन… जंगली प्रवृत्ति हो cp

भर्खरै

सम्बन्धित समाचार

error: